Jesteś tutaj:

„Ogólnomiejski Konkurs Bożonarodzeniowy dla Dzieci i Dziadków”.

Powiększ obraz

Jesteśmy dumni i szczęśliwi że „Ogólnomiejski Konkurs Bożonarodzeniowy dla Dzieci i Dziadków” cieszył się tak wielkim zainteresowaniem. Jednocześnie nie zazdrościmy organizatorom konkursu rozstrzygnięcia, ponieważ dla nas wszystkie prace są wyjątkowe i niepowtarzalne! Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział! Będziemy śledzić dalsze losy tych prac i trzymamy kciuki za wszystkie!

Z grupy 1 udział wzięła: Julka Zezula z babcią Tereską i dziadziem Janem

Z grupy 2 udział wzięli: Maja Bednarczuk z babcią Marysią, Alan Alahakoon z babcią Henryką, Zuzia Urbańczyk z babcią Marysią.

Z grupy 3 udział wzięli: Mulawa Julia, Zienkiewicz Mikołaj, Chmiel Lena, Rycaj Filip.

Z grupy 4 udział wzięli: Julia Adamowicz, Filip Taranowicz, Kamil Hutnik.

Z grupy 5 udział wzięli: Szymek Misiewicz z babcią Halinką, Gabrysia Ożóg z babcią Jadzią i dziadziem Gabrielem, Olenka Kiluk z babcią Lucynką, Natalka Mendel z babcią Tereską, Sara Król z babcią Basią.

Z grupy 6 udział wzięli: Ignacy Błaszczak z babcią Halinką, Zuzia Hutnik z babcią Marysią i Alfredą i dziadziem Markiem i Edwardem.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama