Pasowanie na przedszkolaka – Krasnoludki

W czwartek w grupie Krasnoludków odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość, od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez Panią Dyrektor. Gratulujemy!