Dzień: 2022-10-19

Pasowanie na przedszkolaka Smerfów

Więcej o: Pasowanie na przedszkolaka Smerfów

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, która w Przedszkolu nr 5 odbyła się 18 października. Od samego rana trwały przygotowania do pasowania, a w sali maluszków panowała ogromna radość. Smerfiki przebrały się w swoje odświętne stroje by móc pięknie i uroczyście wystąpić na swoim święcie:). Dla wszystkich była to pierwsza uroczystość w przedszkolu. Po występie dzieci Pani Dyrektor wykonała akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego Przedszkolaka za pomocą „czarodziejskiego ołówka”. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie i duma, że zostały przedszkolakami.

Więcej „Pasowanie na przedszkolaka Smerfów”