Dzień: 2023-09-26

Krasnoludki w Stajni na Polesiu

Więcej o: Krasnoludki w Stajni na Polesiu

Dzieci z grupy Krasnoludków wybrały się na wycieczkę do stajni koni pani Marty Rycaj mamy Stasia. Dzieci podczas wycieczki dowiedziały się,jak wygląda stajnia,zobaczyły z bliska konie. Dzieci mogły konie pogłaskać,nakarmić,wyczesać a specjalną atrakcją była jazda konna. Dzieci dowiedziały się także jakich warunków konie potrzebują i jak należy o nie dbać. Pani Marta zaprezentowała swoje umiejętności jeździeckie co się bardzo dzieciom podobało. Dzieci wróciły bardzo zadowolone, pełne wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Więcej „Krasnoludki w Stajni na Polesiu”

Próbna ewakuacja w przedszkolu

Więcej o: Próbna ewakuacja w przedszkolu

Dnia 25. 09 w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i dzieci z budynku przedszkola. Głównym celem było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia oraz zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznej ewakuacji. Po sprawnie przeprowadzonej ewakuacji dzieci mogły z bliska obejrzeć wóz strażacki i porozmawiać ze strażakami.

Więcej „Próbna ewakuacja w przedszkolu”