Dzień: 2022-11-22

Prawa Dziecka u Żabek

Więcej o: Prawa Dziecka u Żabek

Dokładnie 33 lata temu światowi przywódcy podjęli zobowiązanie wobec dzieci na świecie, uchwalając Konwencję o prawach dziecka. Jest to najważniejszy dokument dotyczący prawa dziecka. Od czasu powstania, Konwencja przyczyniła się do poprawy życia dzieci na całym świecie.

Więcej „Prawa Dziecka u Żabek”

„Bezpiecznie po Twierdzy Zamość” – Biedronki, Tygryski i Motylki

Więcej o: „Bezpiecznie po Twierdzy Zamość” – Biedronki, Tygryski i Motylki

W dniach 20, 21 listopada dzieci z grup Tygryski, Biedronki i Motylki uczestniczyły w warsztatach „Bezpiecznie po Twierdzy Zamość”. Podczas zajęć dzieci między innymi utrwaliły numery alarmowe, poznały zasady bezpiecznego pobytu na terenie galerii handlowej. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały upominki.

Więcej „„Bezpiecznie po Twierdzy Zamość” – Biedronki, Tygryski i Motylki”

Prawa Dziecka u Tygrysków

Więcej o: Prawa Dziecka u Tygrysków

W dniu 20 listopada Tygryski obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Jest to wydarzenie, które jednoczy wszystkie dzieci na całym świecie. Tego dnia nasze przedszkolaki miały okazję przypomnieć sobie o tym, że mają liczne prawa oglądając bajkę edukacyjną ” Tomcio i jego prawa”. Podczas zajęć  układały historyjki obrazkowe, kolorowały rysunki, śpiewały piosenki oraz grały na kubeczkach. To był piękny dzień pełen cudownych wrażeń.

Więcej „Prawa Dziecka u Tygrysków”